Wyniki meczów | | |

1. WKS Siódemka
BYE BYE
BYE BYE
2. Start Kołobrzeg
WKS Siódemka
RUNDA 1
1 Anna           Arana                - Dariusz        Kosz                  337: 413
2 Krystyna       Czajkowska           - Bartosz        Morawski              257: 347
3 Teresa         Jaśkiewicz           - Krzysztof      Obremski              241: 465
4 Iwona          Wieluńska            - Barbara        Obremska              249: 409

RUNDA 2
1 Dariusz        Kosz                 - Iwona          Wieluńska             496: 308
2 Bartosz        Morawski             - Teresa         Jaśkiewicz            561: 201
3 Tomasz         Suchanek             - Krystyna       Czajkowska            417: 252
4 Barbara        Obremska             - Anna           Arana                 438: 359
3. Siódemka Wrocław
Blank II Szczecin
RUNDA 1
1 Bartosz        Morawski             - Monika         Gawron-Cieślik        336: 410
2 Dariusz        Kosz                 - Natalia        Woźniak               427: 327
3 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Szmuksta              331: 454
4 Tomasz         Suchanek             - Alicja         Grąbczewska           464: 247

RUNDA 2
1 Alicja         Grąbczewska          - Dariusz        Kosz                  335: 526
2 Monika         Gawron-Cieślik       - Barbara        Obremska              357: 461
3 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Obremski              450: 362
4 Małgorzata     Szmuksta             - Tomasz         Suchanek              372: 363
            
4. Dąbek Warszawa
WKS Siódemka
RUNDA 1
1 Maria          Pokorska             - Bartosz        Morawski              322: 429
2 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Obremski              324: 516
3 Maciej         Dąbrowski            - Tomasz         Suchanek              237: 429
4 Liliana        Dąbrowska            - Barbara        Obremska              212: 455

RUNDA 2
1 Dariusz        Kosz                 - Szymon         Dąbrowski             353: 334
2 Bartosz        Morawski             - Liliana        Dąbrowska             561: 369
3 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Dąbrowski             477: 318
4 Tomasz         Suchanek             - Maria          Pokorska              412: 310
            
5. Grajmyż Piła
WKS Siódemka
RUNDA 1
1 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Kosz                  350: 355
2 Maciej         Perzyński            - Bartosz        Morawski              372: 449
3 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Obremski              378: 463
4 Daniel         Tomczyk              - Barbara        Obremska              355: 355

RUNDA 2
1 Dariusz        Kosz                 - Jolanta        Chłopińska            396: 363
2 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Koczkodon             355: 380
3 Krzysztof      Obremski             - Daniel         Tomczyk               469: 402
4 Barbara        Obremska             - Maciej         Perzyński             432: 344

RUNDA 3
9 Dariusz        Kosz                 - Daniel         Tomczyk               582: 291
10 Maciej         Perzyński            - Tomasz         Suchanek              331: 405
11 Bartosz        Morawski             - Jolanta        Chłopińska            409: 405
12 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Obremski              442: 489
6. Siódemka Wrocław
Blubry II Poznań
RUNDA 1
1 Dariusz        Kosz                 - Miłosz         Meller                492: 184
2 Tomasz         Suchanek             - Monika         Siemaszko             442: 217
3 Krzysztof      Obremski             - Karolina       Urbańska              400: 355
4 Barbara        Obremska             - Diana          Pietrzykowska         373: 303	
		
RUNDA 2
1 Monika         Siemaszko            - Bartosz        Morawski              317: 412
2 Diana          Pietrzykowska        - Krzysztof      Obremski              404: 326
3 Miłosz         Meller               - Tomasz         Suchanek              312: 467
4 Karolina       Urbańska             - Barbara        Obremska              355: 280
7. WKS Siódemka
Mikrus Rumia
RUNDA 1
1 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Bednaruk              381: 260
2 Bartosz        Morawski             - Jakub          Onoszko               395: 337
3 Tomasz         Suchanek             - Rafał          Lenartowski           443: 359
4 Barbara        Obremska             - Łukasz         Baranowski            370: 347

RUNDA 2
1 Lucyna         Śniadach             - Bartosz        Morawski              335: 465
2 Jakub          Onoszko              - Tomasz         Suchanek              288: 404
3 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Obremski              347: 440
4 Łukasz         Baranowski           - Dariusz        Kosz                  329: 441

RUNDA 3
13 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Lenartowski           437: 334
14 Łukasz         Baranowski           - Tomasz         Suchanek              380: 380
15 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Bednaruk              323: 349
16 Jakub          Onoszko              - Barbara        Obremska              421: 331
8. Blubry I Poznań
WKS Siódemka
RUNDA 1
1 Dawid          Pikul                - Dariusz        Kosz                  521: 424
2 Michał         Rogalewicz           - Bartosz        Morawski              368: 399
3 Agata          Kuć                  - Krzysztof      Obremski              269: 415
4 Jakub          Błażejewski          - Barbara        Obremska              333: 526	
		
RUNDA 2
1 Dariusz        Kosz                 - Michał         Rogalewicz            532: 344
2 Bartosz        Morawski             - Agata          Kuć                   555: 315
3 Krzysztof      Obremski             - Jakub          Błażejewski           344: 292
4 Tomasz         Suchanek             - Dawid          Pikul                 346: 485

RUNDA 3
1 Agata          Kuć                  - Barbara        Obremska              313: 424
2 Tomasz         Suchanek             - Jakub          Błażejewski           376: 426
3 Dawid          Pikul                - Bartosz        Morawski              396: 275
4 Krzysztof      Obremski             - Michał         Rogalewicz            474: 248
            
9. WKS Siódemka
ŁKMS Łódź
RUNDA 1
1 Dariusz        Kosz                 - Jakub          Szymczak              552: 400
2 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Pukniel               536: 268
3 Tomasz         Suchanek             - Wojciech       Zemło                 306: 423
4 Barbara        Obremska             - Andrzej        Kroc                  388: 411	
		
RUNDA 2
1 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Obremski              401: 375
2 Wojciech       Zemło                - Bartosz        Morawski              332: 283
3 Andrzej        Kroc                 - Dariusz        Kosz                  332: 438
4 Grzegorz       Pukniel              - Barbara        Obremska              345: 384
10. Macaki Warszawa
WKS Siódemka
RUNDA 1
1 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Suchanek              401: 268
2 Krzysztof      Sporczyk             - Barbara        Obremska              389: 343
3 Szymon         Płachta              - Bartosz        Morawski              303: 448
4 Kacper         Zegadło              - Dariusz        Kosz                  457: 371

RUNDA 2
1 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Wesołowski            424: 398
2 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Sporczyk              470: 346
3 Krzysztof      Obremski             - Szymon         Płachta               448: 293
4 Tomasz         Suchanek             - Kacper         Zegadło               472: 295

RUNDA 3
9 Kacper         Zegadło              - Bartosz        Morawski              456: 356
10 Barbara        Obremska             - Rafał          Wesołowski            350: 438
11 Szymon         Płachta              - Dariusz        Kosz                  385: 337
12 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Sporczyk              391: 333
11. WKS Siódemka
Ghost Kraków
RUNDA 1
1 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Gibas                 554: 381
2 Bartosz        Morawski             - Karol          Wyrębkiewicz          355: 426
3 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 301: 442
4 Barbara        Obremska             - Jan            Mrozowski             370: 385			

RUNDA 2
1 Kamil          Górka                - Bartosz        Morawski              435: 344
2 Jan            Mrozowski            - Krzysztof      Obremski              308: 315
3 Karol          Wyrębkiewicz         - Dariusz        Kosz                  446: 307
4 Krzysztof      Gibas                - Tomasz         Suchanek              369: 385

RUNDA 3
9 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Obremski              412: 434
10 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Gibas                 435: 318
11 Kamil          Górka                - Barbara        Obremska              459: 313
12 Dariusz        Kosz                 - Jan            Mrozowski             407: 341
12. WKS Siódemka
Matriks Milanówek
RUNDA 1
5 Dominik        Urbacki              - Krzysztof      Obremski              420: 357
6 Rafał          Matczak              - Bartosz        Morawski              513: 380
7 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Suchanek              296: 312
8 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Kosz                  355: 438
			
RUNDA 2
1 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Matczak               363: 418
2 Bartosz        Morawski             - Dominik        Urbacki               412: 285
3 Krzysztof      Obremski             - Marek          Dudkiewicz            361: 390
4 Tomasz         Suchanek             - Piotr          Pietuchowski          299: 486

RUNDA 3 
5 Rafał          Matczak              - Tomasz         Suchanek              455: 331
6 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Pietuchowski          410: 449
7 Dominik        Urbacki              - Dariusz        Kosz                  371: 489
8 Bartosz        Morawski             - Marek          Dudkiewicz            438: 347
13. Blank I Szczecin
WKS Siódemka
RUNDA 1
5 Dariusz        Kosz                 - Kazimierz      Merklejn              387: 406
6 Bartosz        Morawski             - Ireneusz       Moralewicz            379: 397
7 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Grąbczewski           389: 408
8 Barbara        Obremska             - Łukasz         Tuszyński             368: 367			
RUNDA 2

1 Kazimierz      Merklejn             - Bartosz        Morawski              459: 370
2 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kosz                  489: 362
3 Maciej         Grąbczewski          - Tomasz         Suchanek              393: 306
4 Ireneusz       Moralewicz           - Barbara        Obremska              400: 294
   
RUNDA 3
9 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Tuszyński             439: 332
10 Kazimierz      Merklejn             - Barbara        Obremska              296: 422
11 Ireneusz       Moralewicz           - Tomasz         Suchanek              388: 340
12 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Grąbczewski           481: 275

Klasyfikacje | | |

Grupa mistrzowska:

Lp  Drużyna                  Punkty
-----------------------------------
 1. Blank I Szczecin          6.0
 2. Ghost Kraków              5.0
 3. Blubry I Poznań           4.5
 4. Matriks Milanówek         4.0
 5. Siódemka Wrocław          4.0
 6. Macaki Warszawa           2.0
 7. Grajmyż Piła              1.5
 8. Mikrus Rumia              1.0

				
Grupa pocieszenia:

Lp  Drużyna                  Punkty
-----------------------------------
 9. ŁKMS Łódź                  4.0
10. Blank II Szczecin          3.0
11. Blubry II Poznań           2.0
12. Dąbek Warszawa             1.0
13. Start Kołobrzeg            0.0
				
Grupa mistrzowska:


Lp  Drużyna                  Punkty Pkt I faza  Duże pkt  Małe pkt   Różnica
----------------------------------------------------------------------------
 1. Blank I Szczecin          6.0      5.0        174      50197       5303
 2. Ghost Kraków              5.0      4.5        152      49593       4641
 3. Blubry I Poznań           4.5      5.0        155      49007       2989
 4. Matriks Milanówek         4.0      5.0        154      50187       5169
 5. Siódemka Wrocław          4.0      4.0        158      50286       5925
 6. Macaki Warszawa           2.0      4.5        132      47355        557
 7. Grajmyż Piła              1.5      5.0        119      47432        449
 8. Mikrus Rumia              1.0      4.0        114      46614       -181


Grupa pocieszenia:

Lp  Drużyna                  Punkty Pkt I faza  Duże pkt  Małe pkt   Różnica
----------------------------------------------------------------------------
 9. ŁKMS Łódź          12      4.0      0.5        132      44395       3626
10. Blank II Szczecin   4      3.0      2.5        109      42467        281
11. Blubry II Poznań   10      2.0      0.0         62      37505      -7225
12. Dąbek Warszawa      6      1.0      0.0         57      37608      -7463
13. Start Kołobrzeg     0      0.0      0.0         34      33039     -14071